A munkakör leírása

Supply Chain Planner

Az Adecco autóipari beszállító partnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:
SUPPLY CHAIN PLANNER

Miért érdemes megpróbálnod?

•    Mert anyagilag megbecsültnek érezheted Magad (versenyképes alapbér, bónuszok, cafeteria, kiemelt munkába járási támogatás);
•    Mert kihívásokkal teli, felelősségteljes munkád lehet;
•    Mert szakmai tréningeken vehetsz részt;
•    Mert egy sikeres és stabil vállalatnál dolgozhatsz fiatalos csapatban,
•    Ahol a fejlődési lehetőség is biztosított, és hosszú távon számítanak Rád.

Te vagy az IGAZI, ha mindezekkel rendelkezel:

•    Minimum 2 év hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat;
•    Felsőfokú végzettség;
•    SAP-ismeret;
•    Jó kommunikációs készség;
•    Terhelhetőség, stressztűrőképesség;
•    Angol kommunikációképes nyelvtudás.
•    8D, VDA és IATF-ismeret, valamint német nyelvtudás előnyt jelent.

Feladatok, amikhez szükség lesz Rád:

•    A cég képviselete, kommunikáció a beszállítók és a vevők irányába magyar és idegen nyelven (angol);
•    Felfutó projektek és a szériagyártás logisztikai folyamatainak koordinálása;
•    Alapanyag- és biztonsági készletek monitorozása, statisztikák és kiértékelések készítése. Készletek optimalizálása a mindenkori gyári igényeknek megfelelően az Inventory Rate KPI segítségével, ami tartalmaza a maximálisan megengedett alap, félkész –és késztermék szinteket;
•    Beszállítókkal, vevőkkel és a fuvarozóval való kapcsolattartás, szállítási időpontok egyeztetése, szállítási terv készítése;
•    Napi szintű kapcsolattartás a vevők által delegált logisztikai kapcsolattartókkal és kiszállításhoz köthető szolgáltatókkal;
•    Késztermékek kiszállításának egyeztetése az ügyféllel;
•    Diszpozíciós és beszállítói törzsadatok kezelése, illetve egyéb rendszertechnikai beállítások elvégzése SAP-ban (SD, MM);
•    Beszállítói/vevői logisztikai reklamációk feldolgozása;
•    Keresztfunkcionális munkavégzés (helyettesítések) és feladatmegoldás a társterületekkel (projektvezetés, minőségbiztosítás, gyártás, beszerzés);
•    A vevő által meghatározott portálok kezelése;
•    A logisztikai vezető támogatása a területen kitűzött célok elérésében.

Munkavégzés helye: Helvécia