A munkakör leírása

Szállítmányozási csoportvezető

FELADATOK:
Sofőrként: (65-70%)
  • Pékáru szállítása és pakolása Budapesten és környékén, túránkénti lebontásban
  • Éjszakai munkavégzés teljes 8 órás munkaidőben éjféltől kezdődően
  • Áru-összekészítési feladatok havi 2-3 alkalommal

Csoportvezetőként: (30-35%)
  • 10-12 fős áruösszekészítő-sofőr csapat irányítása
  • A csoportjába tartozó munkatársak havi beosztásának elkészítése
  • A napi szállítási feladatok támogatása, a végrehajtás irányítása, ellenőrzése, ellenőriztetése és a kollégák tájékoztatása, javaslattétel a legmegfelelőbb és hatékonyabb munkamegosztásra
  • A csoporthoz tartozó partnerigények teljesítése, felmerülő reklamációk kezelése és kivizsgálása
  • A cég logisztikai stratégiájának végrehajtásában való aktív részvétel
  • A teherautóflotta műszaki állapotának rendszeres ellenőrzése (audit szempontból is), hiányosságok pótoltatása
  • Új belépők mentorálása

ELVÁRÁSOK:
  • B kategóriás jogosítvány és minimum 2-3 év vezetési tapasztalat
  • Legalább középfokú végzettség
  • Nem csak autót, hanem csapatot is vezettél már
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Csapatban dolgozás képessége

MUNKAIDŐ:
  • 1 műszak (állandó éjszakai)
  • 0:00-8:00

AMIT KÍNÁLUNK:
  • Bejelentett munkavégzés és korrekt feltételek
  • Közigazgatási határon kívül utazási támogatás (30 Ft/km üzemanyag-támogatás) bejáráshoz
  • Kedvezményes termék-vásárlás a cég termékeiből
  • Versenyképes fizetés, bónusz lehetőség
  • Munkaruha
  • Prémium termékek, márka és munkakörnyezet

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • 2084 Pilisszentiván