A munkakör leírása

Szenior Könyvelő

Amit ajánlunk:
  • Motiváló, versenyképes jövedelem;
  • Béren kívüli juttatási csomag (SZÉP kártya, egészségpénztár);
  • Stabil, tőkeerős vállalati háttér;
  • Céges telefon, laptop;
  • Felelősségteljes, önálló munkakör;
  • Kellemes, barátságos munkakörnyezetet

Mit fogsz csinálni?
  • Teljes körű napi könyvelési feladatok ellenőrzése/ellátása (vevő, szállító, főkönyv; bank, egyéb);
  • Hatósági bevallások és jelentések készítése, adófolyószámla nyomon követése;
  • Éves beszámoló elkészítésében való aktív közreműködés;
  • Banki utalások összeállítása, indítása;
  • Kapcsolattartás a könyvvizsgálóval, NAV-val és egyéb hatóságokkal;
  • Részvétel a vállalatcsoport belső és kimenő jelentéseinek összeállításában;
  • Közreműködés a bejövő számlák, rendelések és egyéb dokumentumok adminisztrálásában;
  • Elemzések, kimutatások készítése;

Követelmények:
  • Legalább 5 éves releváns szakmai tapasztalat.
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Adózási ismeretek;
  • MS Office programok (különösen MS Excel és Word) felhasználói szintű ismerete;
  • Hatékony, udvarias, asszertív kommunikációs készség;
  • Gyakorlatias, problémamegoldó szemlélet,

ELőny:
  • SAP ismerete;
  • Aktív angol nyelvtudás;

Lokáció:
  • Budapest, II. kerület