A munkakör leírása

Szerződésmenedzser / Contract Manager

Amit kínálunk:
  • Vonzó fizetés
  • Éves bónusz
  • Utazás támogatás
  • Egyéb juttatások
  • Részvétel egy globális vállalatban, amely kiváló hírnévvel rendelkezik az iparágban
  • Hosszútávú karrierlehetőség
  • Dinamikus, elkötelezett csapatban dolgozni

Mik lesznek a feladataid?
  • Az ügyfelekkel kötött különféle szerződések - építési szerződés, tanácsadói szerződés, adásvételi szerződés - kidolgozása és felülvizsgálata és a szerződések mellett a stratégiai együttműködési keretmegállapodás és egyetértési nyilatkozat kezelése is.
  • Összegyűjteni és tárolni az összes szerződéses dokumentumot, szerződéskezelő rendszert/adatbázist kialakítani és biztosítani, hogy az összes szerződéses dokumentum pontos és jól karbantartott legyen.
  • Találkozni az ügyfelekkel, hogy megbeszéljék a jogi és üzleti kérdéseket, azonosítani a kockázatokat és a vállalat védelmét biztosítani.
  • Tanácsot adni és iránymutatást nyújtani a különböző csapatoknak a szerződésgenerálással kapcsolatban. Szerződésfeltáró találkozókat szervezni, és rögzíteni a más részlegekről jövő visszajelzéseket.
  • A szerződések létrehozása, előkészítése, felülvizsgálata és szerkesztése;
  • Új potenciális üzleti lehetőségek támogatása
  • A vállalati belső folyamatainak javításának lehetőségeit azonosítani és terveket kidolgozni e változások végrehajtására.
  • Kiváló munkakapcsolat fenntartása ügyfeleinkkel és a vállalat különböző részlegeivel.

Követelmények:
  • Felsőfokú végzettség
  • Min. 4-5 év tapasztalat szerződésmenedzsmentben
  • Angol nyelvtudás szükséges, mivel az összes szerződés angol nyelven van
  • A jogi terminológia biztos ismerete
  • Előnyben a szerződéses szabályzatokkal és a kapcsolódó jogszabályokkal kapcsolatos korábbi tapasztalat
  • Jó kommunikációs és szervezőkészség
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Erős számítógépes ismeretek

Lokáció: Nyíregyháza