A munkakör leírása

Szikraforgácsoló

Az Adecco fémalapú autóalkatrészek tervezésében és gyártásában vezető partnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:

SZIKRAFORGÁCSOLÓ

Miért érdemes megpróbálnod?

•    Mert anyagilag megbecsültnek érezheted Magad (versenyképes alapbér, havi bónusz, cafeteria, élet- és balesetbiztosítás);
•    Mert szakmai fejlődésre lesz lehetőséged az autóipar egyik meghatározó szereplőjénél;
•    Mert szakmai és nyelvi képzéseken vehetsz részt;
•    Mert hosszú távon számítanak Rád egy stabil, dinamikusan növekvő multinacionális vállalatnál;
•    Mert számos településről elérhető céges buszjárat, vagy kiemelten támogatják munkába járásod – Szolnokon belül is.

Feladatok, amikhez szükség lesz Rád:

•    Autókarosszéria elemek gyártásához szükséges fém présszerszámok javítása, karbantartása.
•    CNC huzalszikra, tömbszikra és startlyukfúró gép önálló kezelése.
•    Egyéb forgácsoló berendezések kezelése (síkköszörű, eszterga, egyetemes marógép).
•    Műhelyrajz alapján vágási, ráállási programok önálló megírása (2D).
•    Gépspecifikus mérések, korrekciók elvégzése (furat bemérés stb.).
•    Szerszámpróbák és a termelés folyamatos szakmai támogatása, szerszámhibák azonnali megoldása.
•    Géphez kapcsolódó karbantartási feladatok elvégzése.
•    Alapszintű CNC vezérlői ismeretek (Heidenhain).

Te vagy az IGAZI, ha mindezekkel rendelkezel:

•    Gépi forgácsoló / CNC forgácsoló végzettség;
•    Fémipari szerszámkarbantartásban szerzett szakmai tapasztalat (hidegalakítás);
•    Műhelyrajz-olvasási ismeretek;
•    Kiváló műszaki érzék;
•    Hatékony munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt;
•    2 műszakos munkarend vállalása;
•    Hasonló típusú szerszámok gyártásában szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Munkavégzés helye: Szolnok