A munkakör leírása

WHAT WE ARE LOOKING FOR
  • Terhelési esetekhez-specifikus számítási modellek független fejlesztése
  • Optimalizálási javaslatok kidolgozása a csapattársaival együtt
  • K+F projektek támogatása számítógépes modellezéssel és szimulációval
  • Prezentációk, dokumentációk készítése és az eredmények bemutatása
  • Koordinációs munka a tervezési és tesztelési osztályok munkatársaival
  • Az elemzési eredmények felülvizsgálata és értelmezése a projekt pontosságának biztosítása és tervezési javaslatokká történő átalakítása Megvalósítás
  • Belső tervezési felülvizsgálatok támogatása
  • Belső és külső alkatrészek és szerelvények tervezése
  • Műszaki koncepciók és specifikációk készítése
WHAT QUALIFICATIONS YOU SHOULD HAVE
  • Befejezett egyetemi tanulmányok járműmérnöki, gépészmérnöki, mechatronikai, repülőgép- és űrmérnöki vagy hasonló szakterületen
  • Több éves szakmai tapasztalat és alapos ismeretek az FE-szimuláció területén
  • Mechanikai fejlesztési ismeretek előnyt jelentenek
  • Az FE-módszerek, különösen az Ansa és az LS-Dyna elterjedt szoftvereszközök széleskörű ismerete.
  • Alapos ismeretek a mechanikai fejlesztések területén
  • Az MS Office nagyon jó ismerete
  • Önálló és strukturált munkavégzés
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban, német nyelvtudás előnyt jelent
  • Nemzetközi utazási hajlandóság
  • CAD-ismeret előnyt jelent

WHAT WE OFFER YOU
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kreatív és dinamikus munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő-modellek
  • A munka és a magánélet egyensúlyának biztosítása
  • Innovatív megoldások a mobilitás és a biztonság jövője érdekében

CONTACT INFORMATION

Contact Person: Marcel Lappe

For questions regarding your application, please use the contact form