A munkakör leírása

Targoncavezető

FELADATOK:
  • A targoncát az anyagok mozgatására használja ki- és berakodási, feldolgozási és tárolási területek között.
  • Rendszerezi, biztonságosan kezeli és biztonságba helyezi a termékeket/anyagokat.
  • Rendszeresen végez előzetes és utólagos ellenőrzéseket a targoncán, hogy biztosítsa annak megfelelő működését.
  • Az anyagok kézi mozgatása a palettákról/ra, emelő berendezésekről/re, platformokról/ra
  • Az anyagok/ termékek mérése, súlyának és egyéb adatainak feljegyzése a jelölésekre illetve címkékre
  • Egyeztetés és együttműködés a vezetőkkel, csoportvezetőkkel, munkatársakkal, gépgyártókkal a ki- és betárolási munkálatok koordinálásával kapcsolatban.
  • A csoportvezető által kiadott egyéb feladatok elvégzése.

ELVÁRÁSOK:
  • 3324 és/vagy 3313 targonca jogosítvány
  • Alap számítógép kezelési ismeret
  • Több műszakos munkarend vállalása

MUNKAIDŐ:
  • 3 műszak
  • 6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-06:00

AMIT KÍNÁLUNK:
  • Alapbér, bónusz
  • Céges buszjárat: Pusztaszabolcs, Iváncsa, Beloiannisz, Besnyő, Ráckeresztúr, Ercsi, Tass, Szalkszentmárton, Dunavecse, Dunaújváros, Rácalmás, Kulcs, Adony, Sinatelep, Budapest, Martonvásár településekről

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Százhalombatta