A munkakör leírása

Technical Specialist

Álláslehetőség Dubaiban!
Magabiztos angol nyelvtudással rendelkezel? Van tapasztalatod karbantartás/mechanikai/elektrotechnikai mérnöki munkakörben?
Amit kínálunk:
  • Akár nettó 3.000 euros havibér
  • 2 évre szóló munkavállalói vízum
  • Egészségbiztosítás
  • Éves repülőjegy
  • Ingyenes repülőjegy kiutazáskor és relokáció esetén
  • Az első hónapban ingyenes szállás, ezt követően segítenek hosszú távú szállást találni
  • A család kiköltöztetését is támogatja a vállalat

Feladatok:
  • Munkamegrendelések elvégzése
  • Pótalkatrész- és/vagy szerszámszükséglet nyomon követése, beszerzési kérelmek benyújtása
  • Biztonsági berendezések ütemezett ellenőrzése
  • A CMMS-en keresztül kiadott munkamegrendelések időben történő teljesítése
  • Hatékony együttműködés a karbantartó csapat többi tagjával

Elvárások:
  • Felsőfokú szakképesítés/ Szakközépiskolai végzettség/ Mérnöki szakképesítés
  • Legalább 1 éves tapasztalat műszaki karbantartás/mechanikai/elektrotechnikai mérnöki munkakörben
  • Angol nyelvtudás (kommunikációképes)
  • Microsoft Office programok ismerete
  • CMMS rendszer ismerete