A munkakör leírása

Teszt technikus

Folyamatosan bővülő autóipari partnerünkhöz keresünk munkatársakat. Ha szeretnél egy ultramodern környezetben munkát végezni, várjuk jelentkezésedet
TESZT TECHNIKUS
munkakörbe.

Miért érdemes megpróbálnod?  Amit kínálunk:
  • versenyképes bér + műszakpótlék
  • stabil vállalati háttér, modern robottechnológia, ipar 4.0 környezet
  • kiemelkedő juttatások már próbaidő alatt is (cafetéria, bónusz, munkavállalói kedvezmények)
  • 3 vagy 4 műszakos munkarend
  • INGYENES céges buszjáratok
  • bejárás támogatás (helyi és helyközi bérlet is 100%-osan támogatva van, autóval 24Ft/km)
  • klimatizált, tisztatéri munkakörnyezet
  • határozatlan idejű munkaszerződés, bejelentett munkaviszony

Feladatok:
  • Back-end tesztsorok kialakításában való részvétel
  • Önálló karbantartási és gépbeállítási feladatok elvégzése Back-End terület berendezésein
  • 5S standardok alkalmazása és betartása
  • Mérnök kollégák támogatása
  • Prototípus- és mintagyártási folyamatok kialakítása
  • Műszaki problémák jelzése a műszakvezető felé
  • Problémamegoldás támogatása

Elvárások:
  • Középfokú műszaki végzettség (mechatronikai / elektronikaiterületen)
  • Back-End folyamatokban szerzett tapasztalat
  • Autóipari szabványok ismerete
  • Tesztelési folyamatokban szerezett tapasztalat előny
  • Műszaki rajz és elektromos kapcsolási rajzok olvasása
  • Több műszakos munkarend vállalása (12 órás munkavégzés)

Munkavégzés helye:
  • Debrecen