A munkakör leírása

Vállalati Ügyfélreferens

Dinamikusan növekvő banki partnerünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
Vállalati ügyfélreferens

Feladatok:
  • Új vállalati ügyfelek megszerzésére irányuló, proaktív akvizíció önálló megvalósítása és irányítása;
  • Új üzleti igények és lehetőségek folyamatos feltárása, a meghatározott üzleti célok teljesítése;
  • Kis, közép- és nagyvállalatok pénzügyi adatainak, üzleti terveinek elemzése, kiértékelése, hiteldöntések, limit-előterjesztések elkészítése és képviselete a Bank döntéshozói felé;
  • A meglévő ügyfélkörrel való rendszeres kapcsolattartás, keresztértékesítési tevékenység folytatása;
  • A társosztályokkal, kiemelten a kockázatkezeléssel való szoros, az összbanki érdekek mentén történő együttműködés megvalósítása.

Elvárások:
  • 2-5 év banki vállalati üzleti területen szerzett tapasztalat;
  • Felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség;
  • Vállalati körben szerzett akvizíciós és hitelezési gyakorlat, aktív kapcsolatrendszer;
  • Kiemelkedő kommunikációs, problémamegoldó és együttműködési képesség;
  • Számviteli, elemzési és kockázatkezelési ismeretek.

Amit kínálunk:
  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag (éves bónusz, cafeteria, AYCM SportPass tagság);
  • Home Office lehetőség a próbaidő után;
  • Hosszútávú karrierlehetőség;
  • Stabil, támogató, családias hangulatú környezet.

Munkavégzés helye: Budapest