A munkakör leírása

Vámcsoport Vezető

Amit ajánlunk:
  • Motiváló, versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatási csomag
  • Céges teljesítmény alapú bónusz
  • Rekreációs hozzájárulás
  • Élet és balesetbiztosítás
  • Szakmai, nyelvi képzések támogatása
  • Munkába járás támogatása, céges busz lehetőség
  • Stabil, tőkeerős, nemzetközi vállalati háttér
  • Felelősségteljes, önálló munkakör

Mit fogsz csinálni?
  • Nemzetközileg elismert gyártó cég 3 fős vámcsoportjának irányítása és vezetése
  • Saját import forgalom vámkezelése egyszerűsített engedélyekkel
  • A napi ügyintézések folyamán esetlegesen felmerülő kérdések kapcsán szoros együttműködés a vámhatósággal
  • Folyamatos kapcsolattartás az alvállalkozókkal és társosztályokkal (beszerzés, logisztika)
  • Tarifálási feladatok ellátása, illetve az ügyintézők által elvégzett tarifálások ellenőrzése
  • Szoros együttműködés a másik műszakos vámcsoport vezetővel
  • Riportok, kimutatások készítése és szakmai támogatás nyújtása a vám menedzser részére

Követelmények:
  • Legalább 5 éves, gyártó cégnél szerzett releváns szakmai tapasztalat import vám területen
  • Vámügyintézői végzettség elengedhetetlen
  • Hajlandóság két műszakos munkarend vállalására (reggel 6-14-ig vagy 14-22-ig)
  • Gyakorlatias, problémamegoldó szemlélet
  • Stratégiai gondolkodásmód, vezetői attitűd

Előny:
  • 1-2 éves csoportvezetői tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:
  • Üllő