A munkakör leírása

Vevői minőségügyi mérnök

Folyamatosan fejlődő autóipari partnercégünk számára keresünk

Vevői minőségügyi mérnök kollégát hosszú távra

Amit kínálunk:
  • Megfelelő színvonalú, modern munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem + Cafetéria + Bónuszok
  • Előre lépési lehetőség, mentor program, tréningek, egyéni fejlesztési terv
  • Élet - és balesetbiztosítás
  • Munkavállalói ajánlási és kedvezmény program
  • Családbarát munkahely, családos kedvezmények
  • Céges buszjárat + bejárás támogatása
  • Vállalati és egészségmegőrző jólléti programok (csapatépítők, rendezvények, egészségmegőrző hozzájárulások, sportolási lehetőségek)

Várjuk jelentkezésed, amennyiben:
  • Rendelkezel felsőfokú műszaki végzettséggel (gépészmérnök, mechatronikai vagy villamosmérnök) és releváns gyártási tapasztalattal (2-3 év)
  • Nem okoz gondot az MS Office és az angol nyelv napi szintű használata (kommunikációképes szint)
  • Rugalmas, nyitott, határozott személyiség vagy, aki képes önállóan ellátni a feladatait
  • Jártas vagy minőségi eszközök területén (8D, FMEA, Control Plan, PPAP stb)

Feladataid lesznek:
  • Napi kapcsolattartás a vevőkkel és a gyártásban résztvevő kollégákkal
  • Panaszok kivizsgálásának koordinálása
  • Hibák kivizsgálása a társosztályokkal együttműködve
  • Korrekciós intézkedések végrehajtása, nyomon követése
  • Vevői auditok szervezése (előkészítés, koordináció)
  • Jelentések, elemzések készítése

Munkavégzés helye: Debrecen
Jelentkezz még ma, szakmai önéletrajz feltöltésével!