A munkakör leírása

Villanyszerelő-tesztelő - 2 műszak - Kunszentmiklós

Villamos energia szállítás minden területéhez kapcsolódóan rendszereket, szolgáltatásokat, valamint berendezések egész sorát tervező, gyártó és üzembe helyező partnerünk részére keresünk kollégát az alábbi pozícióban:
Villanyszerelő - tesztelő

  Miért érdemes jelentkezned?
  • Alapbéred tapasztalatodhoz és szaktudásodhoz mérten alakul
  • 2  műszakos munkarendben dolgozhatsz
  • Cafeteria éves keretösszege bruttó 60.000 Ft
  • Havi teljesítmény bónusz
  • Kiemelt munkába járási támogatás autó használat esetén
  • Ingyenes céges buszjárat (Rácalmás, Dunaújváros, Szalkszentmárton, Tass, Szabadszállás)

Milyen feladataid lesznek?
  •  Az előállított termék minőségének ellenőrzése a műszaki specifikáció, vevői követelmények és az iparági standardok alapján.
  • Az ellenőrzéshez kapcsolódó papír alapú és digitális adminisztráció pontos elvégzése. Végátvétel során feltárt hibák, eltérések rögzítése, javításuk visszaigazítása.
  • Vevői kérésre projekt specifikus ellenőrzések végrehajtása és igazolása.

Jelentkezz, ha:
  •  Középfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel (Villanyszerelő, Mechatronikai technikus, Elektronikai műszerész, Elektronikai technikus, Erősáramú elektrotechnikus, Erősáramú-berendezés szerelő, Ipari elektrotechnikus, Villamosenergia elektrotechnikus, Épületvillamossági szerelő)
  • Méréstechnikai alapismeretekkel rendelkezel, mechanikai és villamos területen
  • Hosszútávra keresel megbízható munkahelyet

Munkavégzés helye: Kunszentmiklós