A munkakör leírása

Karbantartás tervező szakember– technikus(22001679)

Employee Status

:Regular: Indefinite

Job Type

:Permanent

Job Level

:Individual Contributor

Education Level

:Bachelor's Degree

Location

:Hungary-Tiszaújváros

A Petrolszolg Karbantartó és Szolgáltató Kft. Központi Műszaki Tervezés szervezete a következő pozíciókra keres új munkatársakat:

Komplex műszaki tervező

A munkavégzés helye: Tiszaújváros
Fő felelősségek és feladatok:

A Vevő karbantartási és beruházási igényei alapján elkészíti a műszaki-, és a hozzá kapcsolódó quality tervet. Felügyeli a karbantartási feladat végrehajtását, eredményességét visszacsatolja a szereplőknek, eltérés esetén javító intézkedéseket fogalmaz meg.

  • karbantartási és javítási igények feladatainak műszaki tervező rendszerben történő, ütemezésre és kivitelezésre alkalmas előkészítése,
  • quality terv elkészítése és csatolása tervező rendszerben, együttműködés társszervezetekkel,
  • anyagszükségletek meghatározása és az ahhoz tartozó cikkszám igények műszaki előkészítése és anyagbeszerzés folyamatának lebonyolítása,
  • szolgáltatási és anyagigényekre vonatkozó ajánlatok műszaki értékelése, tervtől való eltérések vizsgálata,
  • a végrehajtás műszaki nyomonkövetése, a kivitelezés során feltárt, a tervezett és a tényleges műszaki tartalom közötti eltérések csatolt megrendeléshez tartozó feladatok tervezése,
  • alvállalkozói teljesítés igazoláshoz, a szükséges lezáráshoz szükséges dokumentációk értékelése műszaki szempontokat figyelembevéve.
  • Csatlakozz Hozzánk, ha:

  • Rendelkezel legalább középfokú végzettséggel műszaki területen (szakipar/gépész/villamos/építész)
  • Felhasználói szintű PC ismerettel rendelkezel (MS Office)
  • Autóvezetői engedéllyel rendelkezel
  • Csapatjátékos vagy
  • Megbízható, pontos munkavégzés jellemez
  • Vevői fókusszal rendelkezel
  • Komplex logikai és analitikai képességgel rendelkezel
  • Koncepcionális gondolkodás és önálló probléma megoldás jellemez
  • Előnyt jelent:

  • Karbantartási területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • SAP ismeret
  • Hatósági vizsga (tűzvédelmi, biztonságtechnikai)
  • Stressz-tűrő képesség
  • Jó időmenedzsment
  • Amit kínálunk:

  • Munkábajárás támogatása
  • Cafetéria és egyéb juttatások
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőségek
  • Inspiratív légkör
  • Multinacionális környezetben széles tapasztalatszerzési lehetőség