Pannon Egyetem

Ez a munkáltató, jelenleg, nem kommunikál brandjéről a közösségben.

Munkaadó vagy?
Aktiváld a profilodat

Pannon Egyetem értékelések

Szellemi központ, bürokratikus monstrum

2023. 07. 31. - Alkalmazott - Teljes munkaidős

Pozitív tapasztalatok
Családias légkör, szellemi munkakör amihez nem kell a fővárosba költözni, magas presztízsű munkahely. Tűrhető bérezés, családbarát szemlélet, nagyszerű kollégák, kiváló felsővezetés.

Negatív tapasztalatok
Sok esetben irracionális munkafolyamatok az akadémiai és a kancellári területen dolgozó eltérő szemléletű döntéshozók szemléletkülönbségei miatt. Túlbürökratizált szervezet, ahol fontosabb a papírmunka, mint egy feladat elvégzése.

Tanácsok a vezetőségnek
Egyszerűsítés, piaci szemléletű átvilágításra és racionalizálásra lenne szükség minden munkaterületen.

Alkalmazott - Teljes munkaidős - Veszprém - Ügyvivő szakértő
Munkaviszony hossza: 1-2 év.
Ajánlom ezt a céget ismerőseimnek.

Több vélemény megjelenítéséhez értékelj egy céget vagy egy állásinterjút!

Már értékeltél? Lépj be a fiókodba!

Motiváló környezet előrelépési lehetőségekkel

2022. 08. 05. - Alkalmazott - Teljes munkaidős

Pozitív, motiváló környezetet biztosít, ahol az embereket embereknek tekintik és nem robotoknak.
Támogató, ösztönző és segítőkész környezet a kollégák között.
Rugalmas munkavégzés

A további információk megjelenítéséhez kérjük, hogy értékelj egy céget vagy egy állásinterjút!

Rabszolgamunka egy verbalisan bantalmazo fonokkel

2022. 06. 24. - Volt alkalmazott 2019 - Teljes munkaidős

Munkaido, kollegak egy resze

Ügyintéző munkakör

2021. 11. 11. - Alkalmazott - Teljes munkaidős

családias légkör
rugalmasság

Álláshirdetések
Pepco Magyarország
Teleperformance Greece