Ravago

Ez a munkáltató, jelenleg, nem kommunikál brandjéről a közösségben.

Munkaadó vagy?
Aktiváld a profilodat

Ravago értékelések

Borzalmas kollégák

2024. 04. 24. - Volt alkalmazott 2022 - Teljes munkaidős

Pozitív tapasztalatok
Családközpontú cég, kiváló bérezéssel, előrelépési lehetőséggel. Stabil háttér, rugalmasság. Jó kapcsolatépítés.
Vezetőség rendben.

Negatív tapasztalatok
Megkeseredett borzalmas kollégák, akik nem lépnek tovább, de unalmas óráikban nem tudnak mást, csak a kollégákat kritizálni.

Többek ezért távoznak a cégtől, hiába ad sokat.

Tanácsok a vezetőségnek
Szükség lenne szűrni a meglévő emberi erőforrás állományt is, hogy vajon építi -e a csapatot, vagy rombol és ellehetetlenítik az újak beilleszkedését.

Volt alkalmazott 2022 - Teljes munkaidős - Budapest
Munkaviszony hossza: 5-6 év.
Nem javaslom ezt a céget ismerőseimnek.

Több vélemény megjelenítéséhez értékelj egy céget vagy egy állásinterjút!

Már értékeltél? Lépj be a fiókodba!

Vágóhíd

2022. 10. 21.

pihentető ębèd idő

A további információk megjelenítéséhez kérjük, hogy értékelj egy céget vagy egy állásinterjút!

túl sokat akar a szarka

2022. 07. 27. - Volt alkalmazott 2022 - Teljes munkaidős

rendkívül gazdag nemzetközi tapasztalat
sok európai nyelv aktív használata
bonyolult logisztikai feladatok

Ugrodeszkanak jo munkahely,ha beszelsz nyelveket.

2022. 02. 23. - Volt alkalmazott 2020 - Teljes munkaidős

Alapvetoen jo munkahely,a fizetes rendben van.

Álláshirdetések
Pepco Magyarország
Adecco Hungary
Rheinmetall Hungary Zrt.
Teleperformance Greece