Pepco Hungary

3.75

Pepco Hungary értékelés

Vélemények

2020. 04. 28. Hasznos (0)

Mellette
VESENYKÉPES BÉREZÉS,

Ellene
LOGISZTIKA TERÉN RÁFERNE A FEJKESZTÉS

Budapest
Tapasztalat 1-2 év.
Ajánlom ezt a munkaadót az ismerőseimnek.

Hasznos

Vélemények

2019. 06. 09. Hasznos (0)

Mellette
- Jó volt a csapat

Minden információ megjelenítéséhez kérjük, lépjen be .

Hasznos
Hasznosak-e ezek az információk?
Segítsd te is a közösséget megosztva tapasztalataidat itt Pepco Hungary

Vélemények

2019. 05. 17. Hasznos (1)

Mellette
Munkakörnyezet viszonylag jó

Hasznos

Vélemények

2019. 05. 13. Hasznos (1)

Mellette
Megbízható, hosszútávú munkahely

Hasznos

Vélemények

2019. 03. 11. Hasznos (1)

Mellette
jo hely, szerethető laza közeg, barátságos, hozzáértő vezető.

Hasznos
Friss vélemények
Vállalati Üzleti Elemző
Nagy cég, biztos háttér.
Össze tartó csapat változékony munkafolyamatok.
Nagyszerű csapat
Legutóbb hozzáadott fizetések
AR
375.000 HUF
Kereskedelmi Manager
210.600 HUF
Ápoló
210.000 HUF
NAPRAKÉSZ HÍREK ÉS CIKKEK
A koronavírusjárvány olyan kihívás elé állította a dolgozókat, amelyre sosem volt még példa.
A technológia fejlődésének köszönhetően, a fejvadászoknak több lehetősége is van arra, hogy miként szervezzenek meg egy ...
Szinte minden cégvezető egyetért abban, hogy a gazdaság idén akkora válságot szenved el a koronavírus-járvány következtében, ...